Cenník pre hyperbarickú komoru s tlakom 1,5 ATA

1 terapia

Hyperbarická komora na 60 minút

40 €

5 terapií

5 vstupov do hyperbarickej komory

180 €

36€/terapia

10 terapií

10 vstupov do hyperbarickej komory

330 €

33€/terapia

Časté otázky a odpovede

Ako prebieha hyperbarická oxygenoterapia?

Po príchode do Zdravej bunky, najprv absolvujete rozhovor s pracovníkom, ktorý vám celý proces vysvetlí. Na rad príde prezlečenie do bavlneného oblečenia. Jedna terapia trvá 60 minút, počas ktorých ležíte v hyperbaickej komore. Po skončení terapie môžete prakticky okamžite odísť – s okysličeným organizmom a zdravšími bunkami.

Je terapia určená aj pre deti?

Áno, terapia kyslíkom je vhodná aj pre deti od 3 rokov. V súčasnosti sa využíva aj ako doplnok liečby autizmu, najmä u detí.

Je nutné pred terapiou absolvovať vyšetrenie u lekára?

Nie, nie je. Váš zdravotný stav konzultujeme s našim zazmluvneným lekárom, ktorý rozhodne o vhodnoti hyperbarickej oxygenoterapie a zároveň navrhne odporúčaný počet terapií a ich intenzitu.

Kto nemôže terapiu podstúpiť?

Hyperbarická komora nie je určená pre ľudí s poškodením pľúc, ktorým by pobyt pod tlakom mohol spôsobiť zdravotné komplikácie.

Potrebujem mať v komore špeciálne oblečenie?

Pre maximálny efekt je potrebné mať na sebe počas pobytu v komore oblečenie zo 100% bavlny, ktorá prepúšťa kyslík k telu.

Koľko stojí terapia v hyperbarickej komore?

Cena za jednu terapiu v trvaní 75 minút pod tlakom 1,5 ATA je 40 Eur. Najmä pre pacientov so zdravotnými problémami je vhodné absolvovať 10 terapií, ktoré stoja dokopy 330 Eur. Ponúkame aj balík 5 vstupov, pri ktorých je cena za jednu terapiu 36 Eur, dokopy 180.

Kde sa môžem na terapiu objednať?

Zavolajte nám na číslo 0911 181 916 alebo nás kontakujte prostredníctvom emailu info@zdravabunka.sk a objednáme vás okamžite

Okysličený organizmus = zdravé bunky = zdravé telo

Hyperbarická oxygenoterapia poskytuje výnimočné benefity pre vaše zdravie. Zbavuje únavy a chronickej vyčerpanosti, pomôže zlepšiť látkovú výmenu, posilní imunitu a upokojí nervový systém. Zlepšuje prekrvenie tkanív a orgánov, má blahodárne účinky na pleť, urýchľuje regeneráciu po športovej či inej fyzickej záťaži a pozitívne pôsobí na celý organizmus. Kontaktujte nás a presvedčte sa aj vy.